İletişim ve Katkı

Kitedit çocuk ve gençlik edebiyatı eleştirisi alanındaki boşluğu doldurmak, demokratik bir ihtiyacı karşılamak için yayın hayatına başladı. Tek renk tek ses değil, farklı bakış açılarının özgürce ifade edildiği  eleştiri yazıları için bir platform olmak istiyoruz. Sayfalarımız, Niçin Kitedit? adlı çıkış yazımızda ortaya koyduğumuz çerçeveyi kabul eden herkese açık. Katkılarınızı, yorumlarınızı, önerilerinizi ve tabii ki eleştirilerinizi bekliyoruz:

5 yorum:

 1. bu sayfayı bulduğum için çok mutlu oldum. piyasada vasatlık, kötü kitaplar, kötü çeviriler hakim. iyi bir kitap bulmak samanlıkta iğne aramak gibi. özensiz alelacele hazırlanmış kitapları görünce fırlatıp atasım geliyor, çünkü edebiyat ciddi iştir ve edebiyata saygısı olmayan bu işi yapmasın lütfen. bayıldım sayfanıza. sanki duygularıma düşüncelerime tercüman olmuş.

  YanıtlaSil
 2. sizi tekrar tekrar tebrik ediyorum alnınızdan öpüyorum. böyle eleştirilere susamıştık. sizi geç keşfettiğim için üzülüyorum. lütfen daha sık yazın. hatta sizd ne şekilde destek olabiliriz bilmek isterim. bağış, yayın satın alma, reklam...?

  YanıtlaSil
 3. Yeni yazılarınızı uzun zamandır bekliyorum. Daha fazla bekletmeyin lütfen...

  YanıtlaSil
 4. yeni yazılarınız ne zaman çıkacak, dört gözle bekliyorum.

  YanıtlaSil
 5. yazmıyorsunuz, üzülüyorum.

  YanıtlaSil